„Kocham Goleniów, bo…”

2024-02-14 16:00
Sylwester Wasiak
2024-02-14 16:00

Dziś na Plantach Koalicja Obywatelska zainaugurowała kampanię do wyborów samorządowych. Poznaliśmy liderów list oraz część kandydatów z ramienia tego ugrupowania…

- Rozpoczynamy kampanię wyborczą Koalicji Obywatelskiej w Goleniowie. Dziś Walentynki, dzień nieprzypadkowy związany z naszym sercem, z naszym logiem. Goleniów jest w naszych sercach i tym byśmy chcieli naszych wyborców przekonać do siebie – rozpoczął spotkanie Wojciech Łebiński. - Wśród nas jest większość naszych kandydatów do Rady Miejskiej, choć nie wszyscy. Mamy w tym gronie "jedynki" panią wiceburmistrz Anitę Jurewicz, Agnieszkę Geblewicz i moją osobę, a więc Wojciecha Łebińskiego. Pozostali kandydaci dziś obecni to Sylwek Kinik, Zofia Budny, Marek Łągiewka, Angelika Flak, Justyna Różańska, Grzegorz Rutkowski, Mariusz Posieczek, Mariusz Kozłowski, Dominik Okunek i Krzysztof Nowak. Dziś mamy taki skład, ale w kolejnych spotkaniach dołączą do nas kolejne osoby – powiedział W. Łebiński.

Następnie zgromadzeni na przygotowanych plakatach z logo Koalicji Obywatelskiej wypisali, za co kochają Goleniów, po czym przenieśli się na ulicę Konstytucji 3 Maja, by zachęcać przechodniów, do dopisywania swoich pomysłów na dokończenie wspomnianego zdania.

Jak nam przekazał W. Łebiński Koalicja Samorządowa nie wystawi swojego kandydata w wyborach na burmistrza gminy Goleniów, udzieli natomiast poparcia innemu kandydatowi. Kto to będzie, mamy dowiedzieć się niebawem.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!