Kobiety z Goleniowa na ulicach!

2020-10-28 17:55
Sylwester Wasiak
2020-10-28 17:55

Dziś o godz. 18 rozpoczął się protest kobiet w Goleniowie przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. ustawy aborcyjnej.

To kolejna tego typu akcja w naszym mieście, ta jednak według zapowiedź ma być najliczniejsza. Zbiórka nastąpiła na ul. Szczecińskiej. Wkrótce obszerna fotorelacja z tego protestu.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ferdynand

odpowiedz
29.10.2020 08:18

Rozumiem i wspieram. Natomiast jestem całkowitym przeciwnikiem takiej formy protestu. Panujcie nad tym kto z wami idzie a idą z wami zwykli bandyci i chuligani oraz wandale!! To oni sprawiają że jesteście postrzegani jako agresywny tłum i bezrozumna masa idiotek. Poza tym idąc z hasłami tak obraźliwymi jak " j...ć PiS oraz wypiera....ć " i tylko z nimi, sami prowokujecie do walki i wojny i tym samych pdsycacie bandyckie instynkty. Wszyscy powinniśmy iść w stronę merytorycznej rozmowy i dążyć do porozumienia. Apeluję również jako zwykły obywatel o rozsądek bo trwa walka z pandemia, swoim zachowaniem zapobiegajmy rozwojowi choroby. Nie stawiajcie ślepej walki ponad zdrowie Wasze i innych! Pamiętajcie również że wtargniecie do kościoła czy sklepu inaczej do czyjegoś domu stajecie się przestępcami i depczecie godność ludzi którzy tam mieszkają, uczą się, modlą. Niszczycie to co budowali nasi rodzice i dziadkowie. To co w tej chwili serwujecie jest niedopuszczalne i zrozumcie za chwilę zostaniecie w tej walce sami ponieważ ludzie się od Was odwrócą.

Betty

28.10.2020 18:42

Mówisz o sobie? W takim razie zgadzam się