KLASA OKRĘGOWA. Złoty gol Radosława Wiśniewskiego

2023-11-13 9:30
Sylwester Wasiak
2023-11-13 9:30

Drużyna Orła Łoźnica doznała pierwszej porażki w sezonie, przegrywając derbowe starcie z OKS Center MD Goleniów. Wysokie i ważne zwycięstwo odnotowała Masovia Maszewo.

Foto: OKS Center MD Goleniów

W miniony weekend uwagę kibiców zwracał niedzielny derbowy pojedynek w klasie okręgowej pomiędzy OKS Center MD Goleniów, a jedyną niepokonaną ekipą w lidze – Orłem Łoźnica. Spotkanie rozegrane zostało na euroboisku w Goleniowie i jak to derby przyniosło emocje kibicom zgromadzonym na trybunach. O wyniku końcowym zadecydowała jedna bramka. Złoty gol padł w 63 minucie, a jego autorem był Radosław Wiśniewski, który pokonał bramkarza Orła uderzeniem z rzutu wolnego. Ekipa z Łoźnicy doznała pierwszej porażki w sezonie i spadła na czwarte miejsce w tabeli, ale wciąż ma jeden mecz mniej rozegrany od poprzedzających go drużyn. OKS plasuje się zaś na siódmej pozycji.
W drugim spotkanie z udziałem naszego przedstawiciela – Masovia Maszewo rozbiła Polonię Płoty 5:0 (3:0). Gole dla zwycięzców zdobywali Jakub Bruździński – 2 (2,89), Kornel Seniuk (9), Filip Pustelnik (45), Wiktor Wróblewski (72). To ważne zwycięstwo pozwoliło Masovii wskoczyć na 11 miejsce w tabeli.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!