2020-10-25 13:02

Pomorzanin Nowogard rozbił Jantara Dziwnów, potwierdzają swoje aspiracje do awansu, Orzeł Łoźnica z kolei został rozgromiony na własnym boisku...zapraszamy na relację z 13. kolejki klasy okręgowej.

Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 2:9
Bramki: Rutana – 2
Orzeł do tego spotkania przystąpił osłabiony brakiem trzech zawodników pauzujących z powodu m.in. nadmiaru żółtych kartek, kontuzji oraz spraw zawodowych. To jednak nie tłumaczy do końca takiego pogromu. Goście z Reska już po 30 minutach prowadzili 4:0. Wówczas nastąpił zryw gospodarzy. W 33 i 40 minucie na listę strzelców wpisał się Rutana, jednak przed przerwą goście podwyższyli na 5:2. Od 55 minuty Orzeł grał w dziesiątkę po czerwonej kartce dla jednego z miejscowych zawodników. Mewa zdobyła kolejne cztery gole, w tym dwa w ostatnich pięciu minutach gromiąc gospodarzy ostatecznie 9:2! Orzeł w ligowej tabeli plasuje się na szesnastej pozycji.

Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 7:1
Bramki: Ława – 2, Gumeniuk, Kocur, Kowalczyk, samobójcze – 2.
To najwyższa wygrana podopiecznych Kamila Twarzyńskiego w tym sezonie. W sobotę Pomorzanin rozbił Jantara Dziwnów 7:1, potwierdzając swoje aspiracje do awansu do IV ligi. Nowogardzianie rozegrali jedno z lepszych spotkań w sezonie szkoda, że bez udziału publiczności. Pomorzanin zajmuje drugie miejsce w tabeli i traci do liderującego Jezioraka trzy punkty. Za tydzień obie drużyny zmierzą się pomiędzy sobą i już dziś to spotkanie zapowiada się jako hit tej rundy w klasie okręgowej.

Prawobrzeże Świnoujście – Dąb Dębice 2:0
Dąb Dębice podtrzymał fatalną passę w meczach wyjazdowych, doznając szóstej porażki w szóstym spotkaniu na boisku rywala. Tym razem podopieczni Bartosza Stefańskiego ulegli w Świnoujściu tamtejszej drużynie Prawobrzeża 0:2, a wynik spotkania został ustalony już w pierwszej części spotkania. Dąb z dorobkiem 10 punktów zajmuje piętnaste miejsce w tabeli.