KLASA OKRĘGOWA. Kolejka sensacyjnych rozstrzygnięć!

2020-11-07 18:29

Orzeł Łożnica był bliski wygranej, którą dał sobie wydrzeć w ostatnich minutach spotkania. Niespodziewanie u siebie przegrał lider- Pomorzanin Nowogard!

POMORZANIN NOWOGARD - SARMATA DOBRA 2:3 (2:1)
Bramki: Bobrowski, Ława.
Zakończyła się piękna seria 14 spotkań bez porażki Pomorzanina Nowogard. Podopieczni Kamila Twarzyńskiego przegrali niespodziewanie u siebie z Sarmatą Dobra 2:3. Mecz rozpoczął się źle dla gospodarzy, którzy już w 2 minucie stracili gola. Siedem minut później Pomorzanin za sprawą Bobrowskiego doprowadził do wyrównania. Gdy w 40 minucie Ława dał prowadzenie miejscowym, wydawało sie, że wszystko wraca do normy. Niestety w drugiej odsłonie spotkania do siatki trafiali już tylko przyjezdni. Sarmata najpierw w 75 minucie doprowadził do wyrównania, a w 80 minucie zdobył zwycięskiego gola. Przegrana kosztowała Pomorzanina utratę pozycji lidera tabeli na rzecz Jezioraka, który wygrał na wyjeździe z Prawobrzeżem 6:2.

ORZEŁ ŁOŹNICA - WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL 2:3 (2:0)
Bramki: Teofil, Ignasiak.
Chyba gorszego scenariusza dla Orła Łoźnica w meczu z Wybrzeżem nie można było sobie wyobrazić. Gospodarze od początku spotkania mozolnie walczyli o trzy punkty. Przed przerwą w 40 minucie prowadzenie gospodarzom dał Teofil. Gdy w 63 minucie Orzeł podwyższył za sprawą Ignasiaka na 2:0, wydawało się, że mecz jest pod kontrolą, tym bardziej że zawodnicy z Łoźnicy stwarzali kolejne sytuacje. Niestety ostatnie pięć minut meczu to dramat miejscowych. Wybrzeże w 85 minucie strzeliło gola kontaktowego, a następnie w 88 i 90 minucie kolejne dwie bramki, rzutem na taśmę zwyciężając przegrany mecz.