KLASA OKRĘGOWA. Hattrick Wiśniewskiego.

2023-11-05 17:31

Orzeł Łoźnica odniósł dziesiąte zwycięstwo w sezonie i nie zwalnia tempa w lidze. Inaczej ten weekend będą wspominały zespoły Masovii Maszewo i OKS Center MD Goleniów. Obie ekipy doznały dotkliwych wyjazdowych porażek.

KS Orzeł Łoźnica – Jantar Dziwnów 3:0 (1:0)
Bramki: Wiśniewski – 3.
Orzeł się nie zatrzymuje i odnotował 10 zwycięstwo w sezonie, tym razem odprawiając z przysłowiowym kwitkiem Jantara Dziwnów. W pierwszej połowie gospodarze długo nie mogli znaleźć sposobu na rywala, dopiero w 44 minucie prowadzenie gospodarzom dał Kamil Wiśniewski. W drugiej połowie popularny „Wiśnia” dwukrotnie jeszcze wpisał się na listę strzelców w 74 i 87 minucie kompletując hattricka i dając swojej ekipie kolejne trzy punkty.

Sparta Gryfice – Masovia Maszewo 6:0 (2:0)
Sparta zalicza się do ligowej czołówki i udowodniła to w ten weekend, wysoko pokonując Masovię. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0 po golach strzelonych w 29 i 35 minucie. Tuż po przerwie Sparta podwyższyła prowadzenie na 3:0,a kolejne gole strzelała w 59, 83 i 89 minucie spotkania odnosząc zasłużone zwycięstwo 6:0.

Gryf Kamień Pomorski – OKS Center MD Goleniów 7:0 (4:0)
Gryf Kamień Pomorski w ubiegłym roku walczył do końca z Iną Goleniów o awans do IV ligi, a ostatecznie nie awansowali, przegrywając baraże. W tym sezonie Gryf nadal jest w czołówce ligi, ponownie walczy o awans, a w ten weekend udowodnił swoje aspiracje, rozbijając OKS. Gospodarze strzelanie rozpoczęli w 17 minucie. Kolejne gole do przerwy zdobywali w 20, 29 i 35 minucie. W drugiej odsłonie w 73 minucie Gryf podwyższył na 5:0, później padł gol samobójczy, a strzelanie zakończył w 84 minucie.