KLASA OKRĘGOWA. Hattrick Wiśniewskiego

2024-05-12 19:45

W klasie okręgowej tylko OKS Center MD Goleniów zdobył komplet punktów. Jedno oczko do swojego dorobku dopisał KS Orzeł Łoźnica, zaś przegrała na wyjeździe Masovia Maszewo.

Gryf Kamień Pomorski – Masovia Maszewo 4:0 (3:0)
Czołowa ekipa ligi – Gryf Kamień Pomorski nie dała najmniejszych szans Masovii. Mimo że początkowo goście z Maszewa dzielnie stawiali czoła, to jednak później strzelanie rozpoczęli faworyci. W 25 minucie Gryf objął prowadzenie, dwie minuty później podwyższył prowadzenie na 2:0, a w 37 minucie zdobył trzecią bramkę. Wysokie prowadzenie do przerwy praktycznie przesądziło rezultat spotkania. W drugiej odsłonie gospodarze kontrolowali przebieg, a w końcówce ustalili wynik, strzelając czwartego gola. Masovia po tym spotkaniu plasuje się na ósmej pozycji z dorobkiem 31 punktów.

Orzeł Łoźnica – Prawobrzeże Świnoujście 1:1 (1:0)
Bramka: Klewin
Gospodarze już w 6 minucie objęli prowadzenie za sprawą celnego trafienia Kornela Klewina. Prowadzeniem Orła 1:0 zakończyła się pierwsza odsłona i przez większą część drugiej połowy wynik nie ulegał zmianie. Ostatecznie jednak obie ekipy podzieliły się punktami. W 84 minucie zespół Prawobrzeża zdobył bramkę wyrównującą. Orzeł po tym spotkaniu z dorobkiem 45 punktów zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli.

OKS Center MD Goleniów – Dąbrovia Stara Dąbrowa 3:2 (2:0)
Bramki: Wiśniewski – 3
Jedyną drużyną z powiatu goleniowskiego w klasie okręgowej, która zainkasowała komplet punktów w minionej kolejce, był OKS, który pokonał Dąbrovię 3:2. Gospodarze do przerwy prowadzili 2:0 po dwóch trafieniach Radosława Wiśniewskiego w 29 i 40 minucie meczu. Gdy w 70 minucie popularny „Wiśnia” dorzucił trzecie trafienie, zdobywając hattricka, wydawało się, że jest po meczu. Tymczasem niespodziewanie goście w 80 i 82 minucie zdobyli dwie bramki i doprowadzili do nerwowej końcówki, na szczęście więcej goli nie padło i OKS mógł cieszyć się z trzech oczek. Zespół z Goleniowa z dorobkiem 30 punktów zajmuje obecnie 10 pozycję w tabeli.