KLASA OKRĘGOWA. Dwa zwycięstwa i przegrana

2023-09-10 21:26

Drużyny Orła Łoźnica i OKS Center MD Goleniów cieszyły się w mijający weekend ze zdobyczy punktowych. Wyjazdową przegraną odnotowała Masovia Maszewo.

Jantar Dziwnów – Masovia Maszewo 2:0 (0:0)
Weekendowe granie w klasie okręgowej rozpoczęło się od sobotniego spotkania wyjazdowego Masovii w Dziwnowie. Podopieczni Tomasza Treli zmierzyli się z tamtejszym Jantarem, który jeszcze nie zanotował w tym sezonie porażki. Do przerwy był bezbramkowy remis, a wynik meczu otwarty został w 50 minucie za sprawą gospodarzy. Rezultat meczu ustalono w doliczonym czasie gry, kiedy to Jantar strzelił drugą bramkę i zwyciężył 2:0. Masovia po pięciu kolejkach ma na swoim koncie 4 punkty i zajmuje 13. pozycję.

Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez 3:1 (1:1)
Bramki: Jarząbek – 2, Wiśniewski.
Ekipa Orła w środę w rozgrywkach Pucharu Polski pokonała Światowid 4:0. W lidze już tak łatwo nie było. Ekipa z Łobza w 18 minucie objęła prowadzenie. Gospodarze dopiero w 41 minucie doprowadzili do remisu, a na listę strzelców wpisał mi się Michał Jarząbek. W drugiej połowie strzelali już tylko miejscowi. Prowadzenie Orłowi dał w 70 minucie Jarząbek, a wynik meczu na 3:1 ustalił w 84 minucie Kamil Wiśniewski. Orzeł odniósł trzecie zwycięstwo w czwartym meczu w sezonie i z dorobkiem 10 punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

OKS Center MD Goleniów – Prawobrzeże Świnoujście 3:0 (2:0)
Bramki: Walicki, Wiśniewski, Symonowicz.
Piątą serię spotkań w klasie okręgowej zakończył w niedzielny wieczór mecz pomiędzy OKS Center MD Goleniów oraz Prawobrzeżem Świnoujście. Ekipa OKS po dobrym spotkaniu pokonała rywali pewnie 3:0, odnotowując drugie zwycięstwo w sezonie.