KLASA OKRĘGOWA. Derby dla Pomorzanina, cenny remis Orła (FOTO)

2020-10-17 19:04

Dzisiejsze mecze odbyły się bez udziału publiczności zgodnie z wprowadzonymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Pomorzanin Nowogard pokonał Dęba Dębice 3:0, a Orzeł Łoźnica niespodziewanie zremisował z Iskrą w Golczewie 1:1.

ZDJĘCIE 1 z 15

Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 0:3
Bramki: Bobrowski – 2, Werra.
Pierwsza połowa mimo przewagi Pomorzanina zakończyła się bezbramkowym remisem. Tuż po przerwie wynik spotkania otworzył Werra ładnym uderzeniem sprzed pola karnego. W 78 minucie rezultat podwyższył Bobrowski. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry zdobył swojego drugiego gola , ustalając wynik meczu na 3:0. Kilka minut wcześniej bezsensowny brutalny faul popełnił napastnik Pomorzanina Mykhailov, za co ujrzał czerwoną kartkę, a faulowany Radawiec został zniesiony z boiska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

Iskra Golczewo – Orzeł Łoźnica 1:1
Bramka: Listkiewicz.
Do przerwy gospodarze prowadzili po golu zdobytym z problematycznego rzutu karnego w 15 minucie. W 40 minucie Orzeł grał już w dziesiątkę po tym, jak jeden z zawodników gości ujrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. W 63 minucie ekipa z Łoźnicy zdołała wyrównać po pięknym uderzeniu Listkiewicza. Później goście cofnęli się do defensywy i skutecznie zapobiegli utracie kolejnych bramek wywożąc z Golczewa cenny remis.