2020-10-04 20:12

Zapraszamy na podsumowanie siódmej kolejki spotkań w A klasie...

Radowia Radowo Małe – Promień Mosty 4:2
Bramki: Jastrowicz, samobójcza
Gospodarze strzelili pierwszego gola w 23 minucie, a tuż przed przerwą podwyższyli prowadzenie na 2:0. W drugiej części spotkania Radowia strzeliła trzecią bramkę i wydawało się, że jest już po meczu. W końcówce spotkania w odstępie dwóch minut (82 i 83 minuta) Promień zdobył dwa gole, dające jeszcze nadzieję na choćby remis. Niestety ostatnie zdanie należało do miejscowych, którzy zdobyli czwartego gola, ustalając rezultat spotkania na 4:2.

Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 2:4
Bramki: Różyło, Rybak – S. Paszkowski - 2, Mituła, Stępniak
Po pierwszych trzydziestu minutach pachniało w tym meczu sensacją. Leśnik, który do tej pory przegrał pięć meczów, prowadził już 2:0 z liderem tabeli OKS-em. Przed przerwą goście zdołali doprowadzić jednak do wyrównania, a w drugiej połowie dorzucili jeszcze dwa trafienie i ostatecznie zwyciężyli 4:2.

Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów 2:1
Bramki: Blatkiewicz, Nawrocki
Cenne zwycięstwo Zalewu w konfrontacji z Błękitnymi Trzygłów. Ekipa ze Stepnicy wykorzystała atut własnego boiska i pokonała po zaciętym spotkaniu rywali 2:1. Wywalczone trzy punkty pozwoliły awansować drużynie Zalewu na trzecie miejsce w tabeli.

Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 0:2
Bramki: Michalski, Roszak.
W derbowym pojedynku górą Pomorzanin Przybiernów, który w pełni zrehabilitował się za porażkę sprzed tygodnia. Ekipa z Przybiernowa pokonała na wyjeździe Pioniera Żarnowo 2:0 po golach Piotra Michalskiego i Dawida Roszaka. Pomorzanin dzięki temu zwycięstwu awansował na pozycję wicelidera tabeli.