KLASA A. OKS lepszy w derbach Goleniowa

2020-08-30 20:57
Sylwester Wasiak

Za nami druga kolejka spotkań w A-klasie. Powody do zadowolenia mogą mieć fani OKS Goleniów….

Ich drużyna odniosła drugie zwycięstwo w sezonie i przewodzi ligowej tabeli. Trzy punktu dla ekipy OKS-u zapewnił Sławomir Paszkowski, który najpierw w 29 minucie zdobył gola na 1:0, a następnie w 60 minucie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 2:1. Wcześniej gola na 1:1 dla Hanzy zdobył niezawodny Michał Lebioda.
Promień Mosty rozegrał wyjazdowy pojedynek z Jastrzębiem Łosośnica i doznał minimalnej porażki 0:1.
Pierwszy ligowy mecz w nowym sezonie ma za sobą Pomorzanin Przybiernów. Kibice obejrzeli ciekawe widowisko okraszone aż pięcioma golami. Zwyciężył Pomorzanin 3:2 po bramkach zdobytych w drugiej części spotkania przez Mateusza Wróbla, Macieja Bartusiaka i Piotra Michalskiego.
Leśnik Kliniska przegrał u siebie z Pionierem Żarnowo 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla gości strzelił Filip Węcławek.
Dziś popołudniu odbył się ostatni mecz z udziałem naszego przedstawiciela w tej klasie rozgrywkowej. Masovia Maszewo na wyjeździe zremisowała z Radovią Radowo Małe 2:2. Gole dla maszewiaków strzelili Daniel Karasiak i Marcin Bąk.