2020-09-28 6:54

Zapraszamy na podsumowanie szóstej kolejki rozgrywek A klasy.

Pomorzanin Przybiernów - Masovia Maszewo 0:2
Bramki: Dębowczyk, Michalczyk.
W meczu dwóch do tej pory niepokonanych zespołów górą Masovia, która na wyjeździe pokonała Pomorzanina Przybiernów 2:0. Gole dla zwycięzców zdobyli Dębowczyk i Michalczyk. Dzięki derbowemu triumfowi podopieczni Marcina Bąka awansowali na pozycję wicelidera tabeli.

OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica 2:0
Bramki: Borucki, Dobrowolski.
Lider tabeli nie zwalnia tempa. W sobotę OKS pokonał na boisku w Goleniowie Zalew Stepnica 2:0 wynik meczu ustalając już w pierwszej połowie. Pierwszego gola strzelił Paweł Borucki w 13 minucie skierowując piłkę głową do siatki rywali. Jeszcze przed przerwą wynik na 2:0 podwyższył Adam Dobrowolski pewnie egzekwując rzut karny. W drugiej połowie OKS stworzył jeszcze kilka ciekawych sytuacji do podwyższenia wyniku spotkania, jednak rezultat ostatecznie nie uległ już zmianie i to gospodarze cieszyli się z czwartego zwycięstwa w sezonie.

Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 4:2
Bramki: Węcławek - 2
Trzecią z rzędu porażkę zanotował Pionier Żarnowo, który tym razem uległ w wyjazdowym meczu ekipie Błękitnych Trzygłów 2:4. Obie bramki dla gości zdobył Kacper Węcławek. Najpierw strzelając gola przy stanie meczu 3:0 dla gospodarzy, a następnie ustalając rezultat spotkania na 2:4.

Znicz Wysoka Kamieńska - Hanza Goleniów 0:6
Bramki: Lebioda – 5, samobójcza.
To był mecz pod tytułem „Lebioda show”. Najskuteczniejszy napastnik Hanzy, który regularnie wpisuje się na listę strzelców, tym razem urządził sobie prawdziwe strzelanie. W meczu wyjazdowym Hanza pokonała Znicza Wysoka Kamieńska aż 6:0, a pięć goli strzelił Michał Lebioda. Szósty gol dla Hanzy padł po samobójczym trafieniu.

Promień Mosty - Leśnik Kliniska 2:1
Bramki: Kornacki, Jastrowicz - Derech
W pierwszym meczu w sezonie na własnym obiekcie nie zawiódł Promień Mosty, który pokonał Leśnika Kliniska 2:1. Gospodarze prowadzili już 2:0 po golach Kornackiego i Jastrowicza, gdy goście strzelili honorową bramkę autorstwa Derecha.