KLASA A. Kanonada Masovii, szybka akcja Promienia

2020-11-01 13:00

Wczoraj odbyły się dwa zaległe spotkania w A klasie. Zawodnicy nie próżnowali, gdyż strzelono w nich łącznie...15 goli!

Zawodnicy Masovii rozbili Sowiankę Sowno aż 10:0 (foto: archiwum)

Masovia Maszewo - Sowianka Sowno 10:0 (6:0)
Bramki: Dębowczyk - 2, Wierzbicki -2, Karasiak -2, Michalczyk - 2, Domaradzki, Zwolak.
Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy Masovii w zaległym spotkaniu z Sowianką Sowno. Podopieczni Marcina Bąka rozbili rywali aż 10:0. Do przerwy gospodarze prowadzili już 6:0 i jedyne pytanie, jakie się nasuwało, brzmiało: czy będzie dwucyfrówka? W drugiej połowie miejscowi dorzucili jeszcze cztery trafienia i skończyło się na 10:0. Masovia jest obecnie liderem tabeli z 24 punktami na koncie.

Promień Mosty - Pionier Żarnowo 5:0 (5:0)
Bramki: Kozioł - 2, G. Makosz, Siemieniak, Antczak.
Zaledwie 45 minut potrzebował Promień Mosty, by rozstrzygnąć na dobre losy zaległego spotkania z Pionierem Żarnowo. Podopieczni M. Eschingera urządzili sobie ostre strzelanie nad rywalem z Żarnowa właśnie w pierwszej połowie spotkania. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Kacper Kozioł, a po jednym trafieniu dołożyli Gracjan Makosz, Rafał Siemieniak i Adrian Antczak. W drugiej odsłonie więcej goli już nie padło, a Promień pokonując Pioniera, podtrzymał swoją świetną passę na własnym boisku, odnosząc w trzecim meczu trzecie zwycięstwo w sezonie. Ekipa z Mostów z dorobkiem 17 punktów zajmuje szóstą pozycję, Pionier jest dziewiąty w tabeli.