Kilka dni i już uszkodzone!

2020-08-10 18:32
Sylwester Wasiak
2020-08-10 18:32

Niestety, ale nowa atrakcja nad nowogardzkim jeziorem, a więc huśtawki z hamakiem zostały przed weekendem uszkodzone.

O nowej infrastrukturze zamontowanej na plaży informowaliśmy TUTAJ. W minionym tygodniu urządzenia zostały już uszkodzone.
- Przyczyną były niestety brak wyobraźni osób korzystających z hamaka lub ich opiekunów oraz zwykła lekkomyślność, by nie rzec wandalizm. Zarówno huśtawki, jak i hamak przeznaczone są dla jednej osoby. Zwiększanie obciążenia poprzez używanie ich przez kilka osób jednocześnie, nie tylko prowadzi do uszkodzenia urządzenia, ale również naraża tak korzystających na ryzyko obrażeń. Bardzo cieszy nas fakt, że huśtawki i hamak od razu zyskały sobie taką popularność, pamiętajmy jednak, że jest to nasza wspólna własność i aby mogła długo służyć nam wszystkim, prosimy korzystających, aby wykazali się rozsądkiem i odpowiedzialnością i używali ich zgodnie z przeznaczeniem i w bezpieczny sposób – poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony nowogardzkiego magistratu Karol Brzeczek, kierownik Zarządu Budynków Komunalnych.
Awaria przed weekendem została usunięta.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

M.P

odpowiedz
11.08.2020 07:27

Niezależni od obecnej władzy Radni od dawna apelują o monitoring miejski. Nawet ostatnio niejaki Michał W. wskazywał skąd można wygospodarować na ten cel środki. Niestety głosy niewygodnych dla Pana Brmistrza radnych są lekcewarzone. Ogólnie panujący wandalizm na terenie Gminy Nowogard to żadna nowość. Sam Burmistrz Nowogardu wielokrotnie publicznie wypowiadał się na ten temat. Niestety nic z tym od wielu lat nie jest robione. Natomiast stwarzanie pozorów przez Burmistrza to chyba jedyna rzecz, która w tym mieście od lat się udaje najbardziej... Szkoda, że nie ma tu dobrego gospodarza.