Kąpielisko Lubczyna z Błękitna Flagą! (FOTO)

2023-06-16 15:00
Sylwester Wasiak
2023-06-16 15:00

Sezon plażowy w Lubczynie zbliża się wielkimi krokami. Co czeka na wypoczywających na plaży w Lubczynie? Zobaczcie zdjęcia.

ZDJĘCIE 1 z 19

- Myślę, że najważniejsza informacja jest taka, że kąpielisko w Lubczynie otrzymało certyfikat „Błękitnej Flagi”, a więc spełnia warunki związane z czystością na plaży, czy segregacją śmieci. W tym roku wykonaliśmy prace związane z nasypem, który ma hamować wywiewanie piasku, będzie funkcjonowała ślizgawka, kupiliśmy mini park składający się z dwóch trampolin i mat na wodzie. Oczyściliśmy basen rybacki, który znajduje się po prawej stronie plaży. Jeszcze przed otwarciem sezonu 24 czerwca dwukrotnie przesiany zostanie piasek, przygotowana jest ratownia i punkt pomocy przedmedycznej, gdzie ratownicy będą uczyli chętnych zasad udzielania pierwszej pomocy – mówi Andrzej Łukasiak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie.

Otwarcie sezonu planowane jest na sobotę 24 czerwca. W programie od godz.10 m.in. oficjalne rozpoczęcie sezonu plażowego 2023, podniesienie flagi na maszt, parada jednostek pływających, mini wodny park zabaw, przejażdżki tramwajem wodnym, czynna wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Beach Volleyball Lubczyna 2023, słoneczna lubczyńska plaża, stefa sportowa: boisko do badmintona, piłki plażowej, piłki nożnej.

Zobaczcie, jak aktualnie wygląda kąpielisko w Lubczynie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!