Kanonada z udziałem Iny Goleniów

2021-09-29 20:30
Sylwester Wasiak

Aż jedenaście goli padło w dzisiejszym pojedynku MKS Iny Goleniów i Vielgovii Szczecin w ramach piątej rundy Pucharu Polski.

Podopieczni Piotra Rasta pokonali na wyjeździe Vielgovię Szczecin (lidera grupy 3 A klasy) 7:4 i zameldowali się w szóstej rundzie Pucharu Polski. Podopieczni Piotra Rasta już do przerwy prowadzili 6:2, choć mogli przy lepszej skuteczności prowadzić jeszcze wyżej. W drugiej połowie w 67 minucie Michał Jarząbek zdobył siódmą bramkę dla Iny, zaliczając przy okazji swojego czwartego gola w tym spotkaniu! Wcześniej dwa trafienia na swoim koncie zapisał Banachewicz, a tuż przed przerwą szósty gol dla Iny był samobójczym trafieniem piłkarza gospodarzy. W końcówce spotkania miejscowi zdobyli dwie bramki, zmniejszając rozmiary porażki na 4:7.
Drugi z naszych przedstawicieli na tym etapie rozgrywek-Pomorzanin Nowogard wylosował wolny los i bez gry awansował do kolejnej rundy.