Jest nowy wiceburmistrz!

2021-03-12 15:40
Sylwester Wasiak
2021-03-12 15:40

Zmiana na stanowisku wiceburmistrza w Nowogardzie!

Jacek Rafiński (pierwszy z lewej) został nowym wiceburmistrzem Nowogardu (Foto: Gmina Nowogard)

Nowym wiceburmistrzem został Jacek Rafiński, radny Lewicy w Radzie Miejskiej w Nowogardzie, który zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Kolibskiego. Dotychczasowy wiceburmistrz złożył rezygnację, którą uzasadnił m.in. presją wynikającą z ciągnącego się latami konfliktu pomiędzy "drużyną" jego zwierzchnika, a opozycyjną częścią Rady Miejskiej. Wreszcie skorzystał więc z propozycji, jaką otrzymał z jednej z działających w okolicy dużych firm logistycznych i zmienia pracę.
Burmistrz Nowogardu Robert Czapla w trakcie zwołanej w tej sprawie konferencji poinformował, że z żalem przyjął rezygnację złożoną przez K. Kolibskiego, z którym blisko współpracował od czerwca 2014 roku. Dziękując mu za wszystkie te lata podkreślał, że współpraca owa zawsze układała się znakomicie, a K. Kolibski wszystkie powierzone mu zdania wykonywał z dużym zaangażowaniem i wielokrotnie służył mu dobrą radą.
Nowy wiceburmistrz Jacek Rafiński, od lat związany jest z różnego rodzaju instytucjami publicznymi, a choć w Urzędzie Miejskim do tej pory nie pracował, to zaznaczał, że problematyka, którą będzie się zajmował, jest mu dobrze znana. Mandat radnego miejskiego przejmie po nim Jolanta Bednarek, sołtys Strzelewa.

ZOBACZ KONFERENCJE PRASOWĄ (kliknij i oglądaj)

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!