Jest nowy lider Szlachetniej Paczki w Gryficach

2020-07-23 19:00
Katarzyna Adamiak
2020-07-23 19:00

Znalazł się w lider, który w Gryficach poprowadzi akcję Szlachetna Paczka. Dzięki temu pomoc otrzymają najbardziej potrzebujące rodziny z regionu.

Zakończyły się poszukiwania nowego lidera Szlachetnej Paczki w Gryficach. Został nim społecznik i prezes Stowarzyszenia „Z Pomysłem” Tomasz Aniuksztys. To właśnie on wraz z wolontariuszami zorganizuje tegoroczną akcję pomocy dla rodzin żyjących w ubóstwie, której finał odbędzie się tuż przed Bożym Narodzeniem.

- Zdecydowałem zgłosić się na lidera „Szlachetniej Paczki”, ponieważ uważam, że jest to świetny projekt, który wpisuje się w to, co jako stowarzyszenie robimy na co dzień. Lubimy i chcemy pomagać mieszkańcom Gryfic i całego powiatu, a ta inicjatywa nam na to pozwoli – mówi Tomasz Aniuksztys lider rejonu Gryfice. 

Aby pomoc w ramach Szlachetniej Paczki mogła być niesiona i dary trafiły do potrzebujących, oprócz lidera, potrzebni są też wolontariusze. Osoby, które chcą dołączyć do drużyny Tomasza Aniuksztysa, mogą to robić, logując się na stronie Szlachetna Paczka. 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!