Jesienna Nocka w Rega Arenie. Poznaliśmy nazwisko gościa specjalnego

2020-07-07 10:29
Redakcja
2020-07-07 10:29

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach rozpoczyna promocję swojego słynnego wydarzenia dla młodzieży, czyli Jesienna Nocka. Już 26 września 2020 r. w Rega Arenie ma pojawić się kilku gości specjalnych znanych ze świata Internetu, którzy zaprezentują się ze swoimi specjalnymi projektami podczas tego wydarzenia. Jednym z gości będzie – mówca motywacyjny oraz influencer znany z Instagrama – Paweł Dowbusz.

Paweł Dowbusz - nastolatek, który zasłynął w mediach społecznościowych jako mówca motywacyjny oraz pasjonat siłowych ćwiczeń opartych na własnej masie ciała, inaczej kalisteniki. Uparcie dąży do realizacji swoich celów, a przy tym pokazuje innym, że jeśli mocno się w coś wierzy i działa się konsekwentnie w kierunku osiągnięcia swoich celów, to można naprawdę zdziałać cuda!

Jego oficjalne profile na Instagramie @1procent.dziennie oraz @najglebsze_pragnienia zdobywają co raz większą popularność, dzięki temu dociera on do większej liczby odbiorców, a jego fandom nabiera na sile. Pawła można znaleźć również w serwisie TikTok, gdzie prezentuje ciekawostki ze świata internetu poprzez publikację krótkich filmów.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach przygotowuje jeszcze kilka innych niespodzianek na tę noc, jednak jeszcze niektóre rzeczy pozostają tajemnicą i będą ujawniane stopniowo.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Seba

odpowiedz
07.07.2020 14:19

ja nie mogie. toż to sziok !!