Jedziemy, żeby wygrać!

2020-07-18 10:40
Sylwester Wasiak
2020-07-18 10:40

W niedzielę o godz. 17 goleniowska Ina zainauguruje nowy sezon piłkarski od wyjazdowego pojedynku z beniaminkiem rozgrywek.

Rywalem podopiecznych Piotra Rasta będzie zespół Biali Sądów. O tym, co słychać w Inie na dzień przed inauguracją nowego sezonu rozmawiamy z Piotrem Rastem, szkoleniowcem biało-zielonych.
- Kto wzmocni w nowym sezonie pański zespół?
- Dołączyło do nas trzech nowych zawodników. Są to środkowi pomocnicy Mateusz Giec, który przychodzi do nas z Kasty Majowe oraz Patryk Sobański z Masovii Maszewo, a także obrońca Patryk Pałka, to młody perspektywiczny junior naszego klubu.
- Co wiecie o swoim najbliższym rywalu?
- Szczerze to niewiele, gdyż w IV lidze nie prowadzi się szczegółowej analizy gry rywala. Z informacji, które jednak posiadamy wiemy, że jest to solidny zespół, w którym grają zawodnicy związani w przeszłości z Błękitnymi Stargard. Na pewno czeka nas trudny mecz, zawsze z beniaminkiem na inaugurację gra się ciężko. To będzie trudny przeciwnik i trudny mecz.
- Jakie cele stawia pan przed drużyną?
- Jedziemy, żeby wygrać. Uważam, że mamy solidny zespół. Ważne będzie jednak pierwsze pięć kolejek. To one dadzą nam odpowiedź na pytanie, na co nas stać. Czy będziemy w czołówce ligi, czy celować będziemy w środek tabeli.
- Kogo zabraknie na inaugurację?
- Na pewno Michała Jarząbka, który nabawił się bolesnego urazu. Liczę jednak, że wróci do treningów pod koniec przyszłego tygodnia. Poza tym zabraknie Piotra Winogrodzkiego, który jest obecnie na służbowym wyjeździe. Reszta jest gotowa do gry i walki o komplet punktów.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!