IV LIGA: Inauguracyjny falstart

2020-07-20 6:17

Biali Sądów - Ina Goleniów 2:1 (0:0)

Niestety goleniowska Ina przegrała inauguracyjny wyjazdowy mecz z beniaminkiem ligi Białymi Sądów 1:2. Już pierwsza bezbramkowa połowa pokazała, że nie będzie to łatwe spotkanie. Gospodarze stworzyli kilka groźnych akcji jednak brakowało im wykończenia, a Ina tak naprawdę tylko raz wówczas zagroziła bramce rywala.
Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla gości. Już w 49 minucie faulowany w polu karnym był Szymfeld, a sędzia bez wahania podyktował rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Banachewicz i biało-zieloni objęli prowadzenie. Były to jednak miłe złego początki. W 72 i 78 minucie gospodarze zadali dwa celne ciosy wychodząc na prowadzenie 2:1, którego nie oddali do końca spotkania. Inauguracja ligi i komplet punktów dla Białych Sądów. Ina okazję na rehabilitację będzie miała już w nadchodzącą sobotę 25 lipca podejmując przed własną publicznością Vinetę Wolin.