IV LIGA. Ina zatrzymała rozpędzonego Hutnika!

2020-09-26 15:10

Po serii dziewięciu zwycięstw lider IV ligi Hutnik Szczecin został dziś zatrzymany przez goleniowską Inę! Niestety cenny remis okupiony został kontuzją Michała Jarząbka!

Bilans zespołu ze Szczecina przed dzisiejszym spotkaniem z goleniowską Iną był imponujący. Komplet dziewięciu zwycięstw na koncie i bilans bramkowy 29-9 robił wrażenie. Podopieczni Piotra Rasta potrafią jednak grać z takimi rywalami i tak dziś było. Kibice w Szczecinie obejrzeli interesujący pojedynek, w którym oba gole padły z rzutów karnych w drugiej połowie spotkania.
W 66 minucie po faulu na Mojsiewiczu jedenastkę na bramkę zamienił niezawodny Michał Jarząbek, zaś gospodarze remis uratowali sześć minut przed końcem spotkania, również zdobywając gola po skutecznie egzekwowanej jedenastce. Gorsza jednak dla biało-zielonych jest informacja o kontuzji najskuteczniejszego strzelca Michała Jarząbka, który został brutalnie sfaulowany przez rywala i musiał opuścić boisko. Nie wiadomo ile potrwa leczenie urazu, póki co staw skokowy jest mocno opuchnięty.