IV LIGA. Ina Goleniów rozbiła Polonię!

2020-08-29 16:45

Rewelacyjny występ goleniowskiej Iny, która dziś zdemolowała na wyjeździe Polonię Płoty. Skończyło się 6:1, a mogło paść nawet dziesięć goli!

Podopieczni Piotra Rasta dominowali, byli sprytniejsi, skuteczniejsi i pokazali kto od lat jest w czołówce czwartej ligi. Beniaminek - Polonia Płoty dostał surową lekcję od goleniowskiej ekipy. Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego pogromu. Spotkanie było żywe, dynamiczne, ale skuteczniejsi byli biało-zieloni, którzy po bramce w 37 minucie Lubośnego prowadzili 1:0. Druga połowa okazała się katastrofalna dla miejscowych, a Ina zdemolowała przeciwnika. Egzekucję rozpoczął w 62 minucie Banachewicz zdobywając bramkę na 2:0. Minutę później na 3:0 podwyższył Sobański. W 67 minucie było już 4:0 dla Iny po golu powracającego po kontuzji Jarząbka. W 77 minucie padł jedyny w meczu gol dla miejscowych po … samobójczym trafieniu Bulandy. W końcówce spotkania Ina dokończyła dzieła zniszczenia miejscowych zdobywając dwie kolejne bramki. W 85 minucie gola strzelił Winogrodzki, a minutę później Mojsiewicz. Ina zdemolowała na wyjeździe Polonię Płoty 6:1!

Polonia Płoty - INA Goleniów 1:6 (0:1)
Bramki: Lubośny (37), Banachewicz (62), Sobański (63), Jarząbek (67),  Winogrodzki (85), Mojsiewicz (86)
INA: Henger - Paszkowski (88' Pałka), Bulanda, Borucki, Wnuczyński, Banachewicz (80' Żabicki), Lubośny, Mojsiewicz, Sobański (80' Jutkiewicz), Szymfeld, Jarząbek (75 Winogrodzki)