IV LIGA. Długa podróż i brak punktów

2021-10-03 14:32

Zespół MKS Ina Goleniów niestety wrócił bez punktów z najodleglejszego wyjazdu w sezonie.

Podopieczni Piotra Rasta ulegli w Postominie tamtejszej Wieży 1:2. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana i zapewne zakończyłaby się bezbramkowym remisem, gdyby nie niefrasobliwość goleniowskiej defensywy w 40 minucie spotkania, którą to wykorzystali miejscowi i zdobyli gola na 1:0. W drugiej połowie Ina ruszyła do zdecydowanych ataków. W 61 minucie biało-zieloni doprowadzili do wyrównania, a wyrównującą bramkę zdobył Michał Jarząbek (na zdjęciu), skutecznie egzekwując rzut karny. Niestety trzy minuty później Wieża ponownie wyszła na prowadzenie. Piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową do bramki gości skierował rosły zawodnik z Postomina. Goleniowianie do końca spotkania próbowali doprowadzić choćby do remisu, jednak byli nieskuteczni w stwarzanych okazjach i mecz zakończył się zwycięstwem Wieży 2:1.