Inwestycja ta nie jest zagrożona

2023-04-05 5:45
Sylwester Wasiak
2023-04-05 5:45

Rozpoczęcie budowy blisko dwóch kilometrów ścieżki rowerowej w Goleniowie nie jest zagrożone.

Jak nas poinformował wiceburmistrz Tomasz Banach, drugi przetarg na budowę ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż ulic Przestrzennej, Wojska Polskiego i Armii Krajowej przyniósł korzystne rozstrzygnięcia. Oferty, które wpłynęły, są w zasięgu finansowym gminy.
- Obecnie zwróciliśmy się o uzupełnienie dokumentacji. Jak tylko formalności zostaną dopełnione, podpiszemy umowę na realizację tej inwestycji – zapowiedział T. Banach.
Przypomnijmy, że zakres prac obejmuje przebudowę ulicy Przestrzennej polegającej na wykonaniu ścieżki pieszo - rowerowej (o długości ok. 1186m) na odcinku od przejścia dla pieszych znajdującego się naprzeciwko głównego wejścia na cmentarz na ul. Przestrzennej, w kierunku północnym do ronda Ulricha Schroedera oraz przebudowę drogi polegającej na budowie ścieżki pieszo - rowerowej na ul. Wojska Polskiego i ul. Armii Krajowej do ronda Hanzeatyckiego (o długości około 720 m).
Inwestycja ma zagwarantowane dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego na poziomie 85% kosztów kwalifikowanych.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!