Interesujące wydarzenie w goleniowskim kinie

2023-03-04 12:44
Sylwester Wasiak
2023-03-04 12:44

Reżyser w przeszłości związany z Goleniowem będzie gościem Kino&Kawiarnia Goleniów w nadchodzącym tygodniu!

Właściciele Kino&Kawiarnia Goleniów zapraszają w środę 8 marca w Dzień Kobiet na nie lada wydarzenie - spotkanie autorskie z Dawidem Gralem, reżyserem filmu "Pokolenie Ikea". Spotkanie, na które wstęp jest wolny, rozpocznie się o godz. 18. Bezpośrednio po spotkaniu odbędzie projekcja filmu "Pokolenie Ikea", na który bilety można nabyć w regularnych cenach.
- Warto korzystać z możliwości porozmawiania z twórcą, poszerzenia horyzontów oraz zwrócenia uwagi na motywację reżysera do powstania akurat takiego filmu. Dodatkowym, bardzo ciekawym punktem jest to, że reżyser Dawid Gral jest osobą, która ma silny sentyment do Goleniowa, ponieważ to właśnie w naszym mieście kończył gimnazjum oraz rozpoczynał szkołę średnią. Sądzę, że może to być dodatkowa ciekawostka dla naszych mieszkańców, że ktoś w przeszłości związany z Goleniowem, osiągnął komercyjny, ogólnopolski sukces – powiedziała nam Magdalena Bauer-Styborska z Kino&Kawiarnia Goleniów.
Premiera filmu „Pokolenie Ikea” miała miejsce w piątek 3 marca. Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Dawid Gral i jest on adaptacją kontrowersyjnego bestsellera o tym samym tytule autorstwa Piotra C.
Uroczysta premiera tego filmu odbyła się 1 marca w kinie Helios w Warszawie. W wydarzeniu udział wzięli twórcy m.in. Bartosz Gelner, Michalina Olszańska, Majka Jeżowska oraz przedstawiciele świata show-biznesu m.in. Magdalena Cielecka, Nergal, Zofia Zborowska, Anna Samusionek, Ramona Rey, Martin Stankiewicz, Maja Staśko.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!