Inicjatywa Piękna by Beata M. już za nami

2024-06-14 6:16
Sylwester Wasiak
2024-06-14 6:16

Wczoraj w sali perłowej Main House Pałac Mosty w Mostach odbyła się Inicjatywa Piękna - bankiet zorganizowane na rzecz zwierząt.

ZDJĘCIE 1 z 5

Bankiet zorganizowali Beata M oraz Lukas Lucaprio, a dochód uzyskany z tego wydarzenia wesprze Fundację Wspólna Inicjatywa dla Zwierząt z Maszewa.

Na bankiecie można było skosztować pysznych potraw, posłuchać muzyki, obejrzeć wystawę aut. Odbyły się także licytacje, z których dochód został przekazany na rzecz Fundacji. Na zakończenie odbył się koncert Evy Sand i Alexa Marka.

- To szczególne wydarzenie dla Fundacji Wspólna Inicjatywa dla Zwierząt, ponieważ jest to fundament dla działalności wolontariuszy, którzy każdego dnia zmagają się z trudnymi wyborami, którego zwierzaka uratować, a któremu nie możemy pomóc ze względów finansowych. Zebrane fundusze przeznaczymy na leczenie, sterylizację, opiekę i transport potrzebujących braci mniejszych. Jako współzałożycielka Fundacji jestem bardzo wdzięczna przede wszystkim organizatorom. Niesamowite jest to, że kilka osób łącząc swoje siły, może stworzyć coś tak niesamowitego. Cieszę się, że są wokół nas ludzie, którzy wspierają nas. To dodaje nam skrzydeł. Szczególne podziękowania należą się również osobie, bez której Fundacji by nie było nasza adwokat Olga Stepczyńska, ta kobieta zrobiła i robi dla nas wielkie rzeczy. Jestem naprawdę dumna z naszych wolontariuszy, którzy poświęcają się bezinteresownie każdego dnia. Razem tworzymy coś pięknego. Dziękuję za to,że jesteście – powiedziała nam Magdalena Czaplicka, członek zarządu Fundacji Wspólna Inicjatywa dla Zwierząt.

Bankiet już przeszedł do historii, ale wciąż można wesprzeć fundację, biorąc udział w niezwykłej licytacji obrazów Joanny Sarapaty, które odbywają się na FB fundacji (link TUTAJ).

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!