Inauguracja roku akademickiego i zmiana we władzach ZPSB w Gryficach

2020-10-17 16:24
Katarzyna Adamiak
2020-10-17 16:24

W siedzibie ZPSB w Gryficach wydział Ekonomii i Pedagogiki odbyła się inauguracja roku akademickiego 2020/2021. Uroczystość rozpoczęcia była również okazją do powitania nowego prodziekana wydziału dr Agnieszki Jankowskiej.

ZDJĘCIE 1 z 15

Ze względu na pandemię i reżim sanitarny, w rozpoczęciu roku akademickiego uczestniczyli tylko reprezentanci pierwszego roku studiów. Nie było też, jak w latach ubiegłych, graduacji absolwentów – ci, którzy pożegnali się z uczelnią, odebrali swoje dyplomy w piątek. W inauguracji uczestniczyła przewodnicząca Rady Powiatu Gryfickiego Agnieszka Mackojć.

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku akademickiego, poprowadził dr Jarosław Poteralski - były prodziekan wydziału Ekonomii i Pedagogiki i wciąż wykładowca uczelni. Nowym  prodziekanem została dr Agnieszka Jankowska, która odebrała dziś z rąk dziekana wydziału prof. ZPSB dr Grażyny Maniak oficjalną nominację. 

Tradycyjnie podczas inauguracji odbyła się immatrykulacja studentów I roku. Tegoroczny wykład na rozpoczęcie nowego roku akademickiego wygłosiła psycholog i trener biznesu Maja Wencierska.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!