Ina przegrywa drugi mecz w sezonie

2021-08-14 19:03

Trener Iny Goleniów surowo ocenił występ swojej drużyny w konfrontacji z Błękitnymi II Stargard.

Michał Jarząbek zdobył pierwszego gola w meczu z Błękitnymi, jego zespół jednak uległ 2:4

Drugi mecz i druga porażka. Początek sezonu 2021/22 w wykonaniu Iny Goleniów nie jest najlepszy. Biało-zieloni najpierw ulegli spadkowiczowi z III ligi – Flocie Świnoujście 0:3, a dziś przegrali z rezerwami Błękitnych Stargard 2:4.
Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla goleniowian, którzy w 7 minucie objęli prowadzenie po golu Jarząbka. Cóż z tego skoro, później dominowała ekipa rezerw Błękitnych wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny występującej w III lidze. Gospodarze w 15 minucie doprowadzili do remisu, a cztery minuty przed przerwą wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie Błękitni w 59 minucie podwyższyli prowadzenie. Ina zdołała odpowiedzieć golem kontaktowym Żabickiego w 70 minucie . Ostatnie zdanie należało jednak do miejscowych, którzy w 81 minucie z rzutu karnego ustalili wynik spotkania na 4:2.
- Przegraliśmy, bo byliśmy słabsi. Mieliśmy kilka sytuacji, ale jak się ich nie wykorzystuje, to nie da się wygrać na tym poziomie rozgrywek. Przeciwnik wzmocniony zawodnikami z trzeciej ligi kontrolował mecz. Niestety nie byliśmy równorzędnym rywalem. Błękitni mieli więcej sytuacji i wygrali zasłużenie – powiedział Piotr Rast, szkoleniowiec Iny.