Ina pokonuje Orła - zobaczcie zdjęcia!

2021-10-23 22:05

Udany debiut pod wodzą nowego szkoleniowca Kamila Twarzyńskiego, zaliczyła Ina Goleniów! Zobaczcie zdjęcia z meczu!

ZDJĘCIE 1 z 33

Biało-zieloni po niezłym spotkaniu pokonali wyżej notowanego Orła Wałcz 2:1 i awansowali w ligowej tabeli na 14. pozycję. Goleniowianie doskonale rozpoczęli to spotkanie, gdyż już w 10 minucie objęli prowadzenie. Szybko rozegrana akcja zakończona została efektownym uderzeniem z pierwszej piłki przez Michała Jarząbka i Ina objęła prowadzenie. Goleniowianie po zdobyciu bramki przez kilkanaście kolejnych minut kontrolowali przebieg spotkania, nie dając zbytnio zagrozić swojej bramce. W końcówce spotkania przyjezdni przejęli inicjatywę, jednak nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego tego dnia Hengera, nawet z rzutu karnego, który został podyktowany w 43 minucie po przewinieniu w polu karnym zawodnika miejscowych. Jedenastkę zmarnował zawodnik Orła, strzelając wysoko nad poprzeczką bramki gospodarzy.
W przerwie spotkania miało miejsce miłe wydarzenie. Jeden z wiernych i wieloletnich goleniowskich kibiców Roman Woźniak wręczył byłemu już trenerowi pierwszej drużyny Piotrowi Rastowi, który oglądał to spotkanie z trybun, symboliczną pamiątkę dziękując za kilkuletnią pracę na rzecz klubu z Goleniowa.
W drugiej połowie w 65 minucie goście ponownie stanęli przed szansą doprowadzenia do remisu i ponownie z rzutu karnego. Tym razem jedenastkę wykorzystali i było 1:1. Dziesięć minut później rzut karny otrzymali zawodnicy Iny. Do jedenastki podszedł Michał Jarząbek i zamienił tę okazję na bramkę, ponownie wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i Ina zainkasowała ważne trzy punkty pod wodzą nowego szkoleniowca Kamila Twarzyńskiego.