Ina ma okazję postrzelać trochę goli...

2023-03-24 16:00
Sylwester Wasiak
2023-03-24 16:00

Zespół MKS Ina Goleniów zagra na wyjeździe z outsiderem rozgrywek. Czy biało-zieloni zagrają na rekord strzelonych goli w tym sezonie w jednym spotkaniu? Na boiska wracają również zespoły A-klasy.

Podopieczni Mariusza Bernacha na wyjeździe zmierzą się z zamykającym ligową tabelę Płomieniem Myślino, który do tej pory stracił 106 goli, co daje średnio ponad 6 bramek strzelonych tej drużynie przez rywali w meczu. Jesienią zespół ten nie przyjechał do Goleniowa i oddał mecz walkowerem, wychodząc pewnie z założenia, że lepiej przegrać 0:3 niż dużo wyżej. Teraz dojdzie do rewanżu w Myślinie. Lider z Goleniowa powinien spokojnie poradzić sobie z tym rywalem, myśląc o powrocie do IV ligi. Jedyne pytanie jest tylko takie, czy podopieczni Mariusza Bernacha będą chcieli poprawić swój dorobek bramkowy, a może ustanowić nowy rekord w ilości strzelonych goli w meczu w tym sezonie? Dotychczas najwyższa wygrana to jesienny pogrom Mewy Resko 9:0 u siebie, z kolei na wyjeździe najwyższa wygrana to triumf w Ustroniu Morskim z tamtejszą Astrą 6:0. Początek spotkania w Myślinie w sobotę o godzinie 16.
Na boiska wracają również piłkarze A klasy. Ciekawie zapowiada się derbowy pojedynek w Goleniowie pomiędzy OKS Center MD a Pomorzaninem Przybiernów. Szczegółowy rozkład spotkań poniżej:

25 marca (sobota)
KLASA OKRĘGOWA
Godz. 15:00: Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica
Godz. 16:00: Płomień Myślino - Ina Goleniów

KLASA A
Grupa 1
Godz. 15:00: Pionier Żarnowo - Wicher Brojce
Godz. 15:00: Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica
Godz. 18:00: OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Przybiernów

Grupa 2
Godz. 14:00: Dąb Dębice - Płomień Lisowo
Godz. 16:00: Orkan Dalewo - Masovia Maszewo

26 marca (niedziela)
KLASA A
Grupa 1
Godz. 18:00: Hanza Goleniów - Jantar II Dziwnów

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!