Ina bezlitosna

2024-05-20 6:10

Piłkarze MKS Ina Goleniów nie mieli litości dla zajmującej przedostatnie miejsce w ligowej tabeli Odry Chojna.

Podopieczni Mariusza Bernacha rozbili rywali i to na ich boisku aż 4:0. W 26 minucie gola dającego prowadzenie strzelił Kushnir, który skierował piłkę głową do bramki rywali po asyście Szymfelda. Goleniowianie w pierwszej połowie wyglądali zdecydowanie lepiej od rywali i mogli prowadzić wyżej, niestety zawodziła skuteczność.
W drugiej części meczu biało-zieloni byli już bardziej efektywni. W 56 minucie po błędzie bramkarza Odry Szymfeld podwyższył prowadzenie. W 60 minucie było już 3:0 po płaskim i celnym trafieniu Tomaszewicza, a wynik spotkania ustalił w 84 minucie Dymon.
Ina wysoko i pewnie pokonała Odrę Chojna 4:0, umacniając się na szóstym miejscu w ligowej tabeli.