Ina awansuje w Pucharze Polski!

2023-02-25 16:00

Mimo braku kilku podstawowych zawodników i grze  przez pół godziny w osłabieniu goleniowska Ina na wyjeździe pokonuje pewnie Gryfa Kamień Pomorski i awansuje do 1/8 Pucharu Polski ZZPN !!!

Łukasz Szymfeld strzelił dwie bramki w meczy pucharowym Gryfowi Kamień Pomorski

Biało-zieloni wyjechali na mecz do Kamienia Pomorskiego osłabieni brakiem z różnych powodów kilku podstawowych zawodników (pisaliśmy o tym TUTAJ). Zawodnicy desygnowani na boisko przez trenera Mariusza Bernacha dali jednak radę i pokonali pewnie i wysoko Gryfa Kamień Pomorski!
Do przerwy biało-zieloni prowadzili 1:0 po golu Łukasza Szymfelda strzelonym w 36 minucie. Gospodarze mogli doprowadzić do remisu, jednak przestrzelili rzut karny.
W drugiej połowie spotkania w 60 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Jarmołowicz, to jednak nie podłamało biało-zielonych, którzy cztery minuty później podwyższyli prowadzenie po ładnym uderzeniu Mojsiewicza. W 80 minucie biało-zieloni zadali kolejny cios, tym razem po świetnej kontrze trzeciego gola dla gości a drugiego w tym meczu strzelił Łukasz Szymfeld. Więcej goli w tym spotkaniu już nie padło i drużyna z Goleniowa  awansowała do kolejnej rundy tych rozgrywek!