Ile kosztowała gala rozdania nagród „Barnim”?

2024-01-23 6:23
Sylwester Wasiak
2024-01-23 6:23

O szczegóły dotyczące organizacji gali rozdania nagród „Barnima”, jej koszty oraz pełną listę nominowanych wystąpiła do burmistrza radna Danuta Faryniarz.

Przypomnijmy, że 12 stycznia w restauracji JF Duet odbyła się uroczysta gala, w której trakcie zostały wręczone nagrody Barnim burmistrza gminy Goleniów. Organizacji tego wydarzenia chce przyjrzeć się radna Danuta Faryniarz, która złożyła wniosek o udzielenie informacji w tej sprawie. W treści pisma radna kieruje następujące pytania do burmistrza:

1. Ilu kandydatów było nominowanych do Nagrody Burmistrza Gminy Goleniów "Barnim" w bieżącym roku? Proszę o przedstawienie wszystkich nominowanych.
2. Kto był wnioskodawcą dla każdej nominowanej i nagrodzonej osoby? Proszę o podanie nazwisk osób lub nazw instytucji, które zgłosiły kandydatów.
3. Jakie szczegółowe koszty zostały poniesione na organizację Spotkania Noworocznego, tj. za wynajem pomieszczeń w hotelu JF Duet, na poczęstunek, opłacenie występu artystyczngo zespołu instrumentalno-wokalnego, przygotowanie prezentacji multimedialnej, konferansjerkę, zakup statuetek dla nominowanych, kwiatów oraz wszelkie inne koszty, które poniesiono w związku z organizacją tego wydarzenia.

Czekamy na odpowiedź magistratu.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!