Historyczny dzień dla goleniowskiej piłki nożnej

2024-02-01 15:00
Sylwester Wasiak
2024-02-01 15:00

MKS Ina Goleniów podpisał dziś umowę o współpracy w zakresie piłkarskiego szkolenia młodzieży z ekstraklasową Wartą Poznań!

Dziś w południe w goleniowskim magistracie odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy. Udział w nim wzięli działacze MKS Ina Goleniów prezes Piotr Winogrodzki, wiceprezes Michał Łukasiak, Łukasz Nowak, koordynator klubów partnerskich w Warcie Poznań oraz wiceburmistrz Tomasz Banach.

- Ta inicjatywa otwiera nowe horyzonty dla rozwoju młodych talentów oraz promuje wymianę wiedzy i doświadczenia w lokalnym światku piłki nożnej – powiedział nam Piotr Winogrodzki, prezes MKS Ina Goleniów.

W ramach nawiązanej współpracy obie strony zobowiązują się m.in. do:
- Szkolenia młodych zawodników: MKS INA Goleniów będzie oferować młodym adeptom piłki nożnej możliwość profesjonalnego szkolenia, przygotowując ich do przyszłej kariery sportowej.
- Warsztaty i staże szkoleniowe: Trenerzy z Goleniowa będą mieć okazję uczestniczyć w warsztatach i stażach szkoleniowych organizowanych przez klub Warta Poznań S.A., co pozwoli na wymianę najlepszych praktyk i technik szkoleniowych.
- Organizacja wydarzeń sportowych: Planowane są wspólne gry kontrolne, mecze sparingowe, turnieje piłkarskie i inne wydarzenia sportowe dla drużyn młodzieżowych, które umożliwią zdobycie cennego doświadczenia przez młodych piłkarzy.
- Indywidualne projekty szkoleniowe: Wyróżniający się zawodnicy młodzieżowej Iny będą mieli szansę uczestniczyć w treningach i indywidualnych projektach szkoleniowych zespołu z Poznania, otwierając przed nimi drzwi do rozwoju na najwyższym poziomie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!