Gryfickie Lato Muzyczne. Weź udział w ankiecie - miej wpływ na program koncertów

2021-04-21 12:09
Redakcja
2021-04-21 12:09

Tego lata odbędzie 10. już edycja Gryfickiego Lata Muzycznego. Z okazji jubileuszu organizatorzy muzycznego wydarzenia, zapraszają wszystkich słuchaczy do współpracy przy układaniu programu koncertów.

Ideą Lata Muzycznego jest propagowanie wśród mieszkańców Gryfic i regionu muzyki w wykonaniu wybitnych instrumentalistów i wokalistów uprawiających różne gatunki muzyczne oraz przypominanie znanych utworów muzycznych, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Co roku wydarzenie nie tylko dostarcza muzycznych emocji, ale także stwarza wyjątkowy klimat, który pozwala odpocząć w malowniczej scenerii Ogrodu Japońskiego.

Z okazji dziesiątej edycji Lata Muzycznego Gryficki Dom Kultury planuje zaprosić również wykonawców, którzy najbardziej zapisali się pamięci słuchaczy, podbijając ich serca. Organizatorzy zachęcają do włączenia się do współpracy przy układaniu programu koncertów poprzez głosowanie na najpopularniejszego wykonawcę.

Przez najbliższy tydzień stronie Gryfickiego Domu Kultury i FB rezentowani są alfabetycznie wszyscy wykonawcy, na których będzie można zagłosować w ankiecie od 26 kwietnia do 02 maja br.

Wykonawców z największą ilością głosów organizatorzy postarają się zaprosić do X edycji Gryfickiego Lata Muzycznego 2021.

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

tom

odpowiedz
21.04.2021 13:35

Imprezy !!a gdzie obiecany masowy punkt szczeń, Gryfice najgorsze w szczepieniach wstyd żeby po wsiach się szczepić a miasto Gryfice śpi !!

L

21.04.2021 13:35

Władze się zaszczepiły i mieszkańcom życzą zdrówka.

Oni

21.04.2021 13:35

Nic nie poradzą nasi włodarze kiedy im nienawidzić nakazano a nie wytłumaczono jak to robić.

stąd

odpowiedz
21.04.2021 16:53

Dla każdego coś miłego . Dotychczas chyba był spory wybór rozmaitych stylów . Może tylko jeszcze coś z rocka , bluesa , reagge i dla tych , którzy tam hałasują wieczorami - rap ? No i jest jeszcze jakiś zespół stąd ?