Gryficki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już pracuje. Przyłączysz się?

2020-11-24 21:10
SuperPortal24
2020-11-24 21:10

Na niecałe dwa miesiące przed wielkim finałem sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gryficach już działa. Po raz kolejny Orkiestra Jurka Owsiaka zagra dla najmłodszych. „Finał z głową” - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 

Trwa już przyjmowanie zgłoszeń online. W tym roku ze względu na wyjątkową sytuację, jaką jest pandemia COVID-19 będzie to jedyna forma rejestracji wolontariuszy.

- Przypominamy, że w celu rejestracji elektronicznej należy wejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl (w przypadku osób niepełnoletnich konto powinna założyć osoba dorosła). W trakcie rejestracji należy odnaleźć sztab Gryfice (wpisując w dostępną wyszukiwarkę sztabów "Gryfice") - przekazuje Dominik Balcerzak, nowy szef gryfickiego sztabu WOŚP. - Po zgłoszeniu ktoś z przedstawicieli sztabu skontaktuje się z wolontariuszem w celu potwierdzenia danych – odbędzie się to inaczej niż co roku, w sposób bezkontaktowy, najlepszy w obecnej sytuacji. Z racji dynamicznej i trudnej do przewidzenia sytuacji epidemicznej, sami nie wiemy jak będzie wyglądał przyszłoroczny finał. Aktualnie przygotowujemy się w normalny sposób, ale jak w ostateczności będzie wszystko wyglądać, tego tak naprawdę nie wie nikt. Wszystkie ustalenia podawane będą na bieżąco, poprzez portal iwolontariusz oraz na naszym fanpage'u! Śledźcie informacje, zgłaszajcie się i przekazujcie informacje znajomym, bądźmy dobrej myśli! - przekazuje naszej redakcji Dominik Balcerzak. 

29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia 2021 roku.

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

andrzej

odpowiedz
26.11.2020 14:38

BEZPOŚREDNIO POMOGĘ KAŻDEJ OSOBIE KTÓRA POTRZEBUJE POMOCY- ALE NIGDY NIE DAM ZŁAMANEGO CENTA NA NAJWIĘKSZEGO CWANIAKA A ZARAZEM NIEROBA - OWSIAKA.,DOŚĆ UTRZYMYWANIA ZAROZUMIAŁYCH BEZCZELNYCH CWANIAKÓW.

Halina

26.11.2020 14:38

Brawo ,popieram - dość żerowania na dzieciach.Sam rusz tłuste dupsko,możesz to robić przez cały rok wraz ze swoją rodziną.

oświecony

odpowiedz
27.11.2020 21:24

już dawno zapaliła mi się czerwona lampka nigdy więcej ani grosza to koniec naciągania.