Zatańcz dla Oli. Charytatywny maraton zumby

Już jutro (23.11.) w Trzebiatowie odbędzie się charytatywny maraton zumby na rzecz Oli Romanowicz. Akcję wspierać będzie Dovydas Veiverys.

Ola Romanowicz urodziła się 3 sierpnia. Czas pełen szczęścia, niezapomnianych chwil. Jednak w tym pięknym, narysowanym obrazie szczęśliwego życia gdzieś w tle powstaje pejzaż smutku, pejzaż malowany łzą. Gdzieś w tle zaczyna powstawać każdego dnia coraz większa historia smutku. Niepewność, która z każdym dniem będzie nabierać wyraźniejszych kolorów. Ola urodziła się bardzo chora. Cierpi na zespół Aperta- taki gratis od losu…

- Aby wesprzeć Olę i jej rodziców Martę i Rafała – prosto z Kłajpedy do Trzebiatowa przyleci jeden z najlepszych instruktorów na świecie – jeden z 5 finalistów Zumba Next Rising Presenter 2019 Dovydas Veiverys! – informuje Alicja Maciulewicz organizatorka wydarzenia, która podczas maratonu zumby gwarantuje 3 godziny dobrej zabawy. - Imprezę wesprą także okoliczni instruktorzy, a dzięki lokalnym przedsiębiorcom będą na Państwa czekać również licytacje - dodaje.

Wstęp na wydarzenie – wrzuta do puszki 30 zł.

Więcej o zbiórce na rzecz Oli: https://pomagam.pl/ola_romanowicz

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia