Z tego lotniska co piąty lot się opóźnia 

Lotnisko w Goleniowie znalazło się w czołówce polskich lotnisk notujących największe opóźnienia. W czasie wakacji co piąty lot na tym lotnisku został odwołany lub opóźniony.

Port lotniczy Szczecin – Goleniów znalazł się w czołówce najbardziej opóźnionych polskich lotnisk w czasie wakacji. Z zestawienia przygotowanego przez AirHelp wynika, że wskaźnik punktualności od 1 czerwca do 31 sierpnia br., na tym lotnisku wyniósł 78 procent. To oznacza, że co piąty lot został odwołany bądź był opóźniony. Tym samym lotnisko w Goleniowe tak samo, jak w Poznaniu zajęło czwarte miejsce wśród lotnisk notujących największe opóźnienia.

Niechybnym liderem zestawienia AirHelp jest lotnisko im. Fryderyka Chopina, na którym wskaźnik punktualności wyniósł zaledwie 65 procent, na drugim miejscu znalazło się lotnisko w Łodzi (71 proc.), a na trzecim Warszawa – Modlin (74 proc.).

W Europie najbardziej „opóźnionym” lotniskiem okazał się port na Mykonos w Grecji (47 proc.), następnie Kefalonia również w Grecji (48 proc.) i Ponta Delgada w Portugali (52 proc.).

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia