Wymieniasz piec? Weź dofinansowanie!

Mieszkańcy Gryfic, którzy planują wymienić stary piec, na ekologiczny, mogą starać się o zwrot części kosztów. Dofinansowanie - nawet do 90 procent. Jak je zdobyć? Przyjdź na spotkanie do Urzędu Miejskiego w Gryficach.

29 maja 2019 o godzinie 17:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gryficach przy Placu Zwycięstwa 37, odbędzie się spotkanie o Programie Czyste Powietrze.
Pracownicy Fundacji Czyste Powietrze podczas spotkania z mieszkańcami doradzą jak uzyskać dofinansowanie na wymianę starego pieca i termomodernizację domu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Program Czyste Powietrze ma pomóc ograniczyć szkodliwą emisję zanieczyszczeń do powietrza ze starych kopciuchów, w domach jednorodzinnych. Na ten cel przeznaczono 103 mld złotych. Dofinansowanie do 90 % można uzyskać zarówno na dom nowobudowany, jak i istniejący.

Fundacja Czyste Powietrze za darmo pomaga wypełnić wniosek o dotację oraz doradza, jak zacząć ogrzewać dom w sposób ekologiczny. Na spotkaniu doradcy z Fundacji odpowiedzą m.in. na pytania, kto może ubiegać się o dofinansowanie, jak wyliczyć kwotę dotacji, na które działania można uzyskać zwrot z programu. Na miejscu będzie można otrzymać wskazówki dotyczące wypełnieniu wniosku.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku Fundacji Czyste Powietrze: https://business.facebook.com/events/316235942374504/

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia