Wymień piec i ociepl dom za państwową dotację

Jesteś właścicielem domu i chcesz uzyskać dofinansowanie na wymianę starego kotła, montaż lub modernizację instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, termomodernizację lub instalację odnawialnych źródeł energii? Skorzystaj z programu „Czyste Powietrze”.

W przyszły wtorek (12.11.) w Pałacu nad Młynówką, przedstawiciele Fundacji Czyste Powietrze będą doradzać mieszkańcom jak uzyskać dofinansowanie na wymianę starego pieca i termomodernizację domu oraz opowiedzą o tym, czym jest energetyka obywatelska i jak oszczędzać na energii elektrycznej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Początek, godz. 17.00.

Program Czyste Powietrze ma pomóc ograniczyć szkodliwą emisję zanieczyszczeń do powietrza ze starych kopciuchów, w domach jednorodzinnych. Na ten cel przeznaczono 103 mld złotych. Dofinansowanie 90% można uzyskać zarówno na dom nowobudowany, jak i istniejący.

Fundacja Czyste Powietrze edukuje i pomaga w otrzymaniu dotacji oraz doradza, jak zacząć ogrzewać dom w sposób ekologiczny i energooszczędny. Na spotkaniu doradcy z Fundacji odpowiedzą m.in. na pytania, kto może ubiegać się o dofinansowanie, jak wyliczyć kwotę dotacji, na które działania można uzyskać zwrot z programu.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu: http://bit.ly/SpotkanieTrzebiatow oraz https://fundacjaczystepowietrze.pl/spotkania/trzebiatow/
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia