Wyłowione z Regi ciało zabezpieczone przez prokuratora

Ciało, które wyłowiono z rzeki w okolicach mostka kapitańskiego, należało do starszej kobiety. Zwłoki zostały zabezpieczone przez prokuratora, celem przeprowadzenia badań. 

- Policja otrzymała informację, iż o godz. 12.55 na odcinku rzeki Regi pływa ciało ludzkie. Na miejsce skierowano pogotowie, straż pożarną i policję – przekazuje w oficjalnej informacji w sprawie tragedii na rzece Redze rzecznik gryfickiej policji podkom. Zbigniew Frąckiewicz.

- W wyniku prowadzonych czynności wyłowiono ciało kobiety, które zostało zabezpieczone przez prokuratora. Na miejscu pracował policyjny technik kryminalistyki, jak również prokurator. W przedmiotowej sprawie będzie prowadzone śledztwo – dodaje podkom. Z. Frąckiewicz.

Z nieoficjalnych, ale pewnych informacji, do jakich dotarła redakcja SuperPortalu24, wynika że wyłowione z rzeki ciało należało do starszej kobiety. Z tych samych źródeł wiemy również, że służby przeczesały teren w poszukiwaniu rzeczy osobistych należących do denatki. Nic nie znaleziono. 

Czytaj także: Tragedia! Z Regi wyciągnięto ciało

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia