Wybierz się na bal i pomóż odbudować szkołę!

Pod koniec ubiegłego roku w Zespole Szkół Niepublicznych w Radowie Wielkim wybuchł pożar. Ogień strawił poddasze i pierwsze piętro. Placówka to jedyne miejsce w sąsiednim powiecie łobeskim, w którym kształcić się mogą dzieci z niepełnosprawnością ruchową, intelektualną i autyzmem.

Straty spowodowane przez pożar są ogromne. Pieniądze potrzebne na odbudowę szkoły wyliczono na 2 mln złotych. Rodzice i nauczyciele uruchomili zbiórkę pieniędzy, które przeznaczone zostaną na ten cel.

Już wkrótce odbędzie się również bal charytatywny, z którego w części dochód zostanie przekazany na odbudowę placówki w Radowie Wielkim. – Bal odbędzie się restauracji Polonez w Rymaniu. Specjalnie dla Was poprowadzi go artystka Justyna Sawicka i Konferansjer One Man Show - Marcin Jarczyński. Zatańczą też finaliści programu Mam Talent, a o coś słodkiego dla podniebienia zadba uczestnik programu Bake Off - Ale Ciacho! 5 Marcin Błański – informują organizatorzy balu charytatywnego.

Bal odbędzie się już 23 lutego br. Początek, godz. 19. Rezerwacji i zakupu biletów można dokonywać, dzwoniąc pod nr tel. 502 665 109. Ilość miejsc ograniczona.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia