Wioska Artystyczna Janowo – widz reżyserem

Wioska Artystyczna Janowo to projekt teatru Impro. W tej inicjatywie to widzowie decydują o przebiegu spektaklu będąc jednocześnie dramaturgiem i reżyserem. Znakomici aktorzy i muzycy związani z Impro sprawiają, że wszyscy znakomicie się bawią. Tam zwyczajnie trzeba być.   

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku na plaży i korzystania z promieni słonecznych. Jest to także czas, kiedy mieszkańcy naszej Gminy oraz przybywający na wybrzeżu turyści mogą uczestniczyć w różnych wydarzeniach kulturalnych.  Jedną z bardziej interesujących propozycji jest oferta teatru Impro. To teatr szczególny. Zwariowana zabawa bez dramaturga i bez reżysera. W tym teatrze publiczność decyduje o przebiegu całego przedstawienia. Każdy ze spektakli jest inny, niepowtarzalny, gdyż aktorzy grają to, co zaproponują widzowie.

W skład Impro wchodzą profesjonalni aktorzy oraz muzycy m.in. Jacek Stefanik, Kamila Salwerowicz, Jolanta Jackowska, Piotr Bondyra, Wojciech Oleksiewicz, Piotr Gawron-Jedlikowski, Janek Jakubowski oraz Sławek Bartkiewicz. Historia Impro rozpoczęła się 2 listopada 2014 roku na deskach Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, z którym do tej pory grupa współpracuje.

Teatr Komedii Impro zaprasza codziennie o godz. 20.15 do Janowa.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia