W Płotach powołano dziką drużynę Rega Arena Team

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach powołał do funkcjonowania męską dziką drużynę piłkarską pn. Rega Arena Team.

MGOKiS w Płotach powołał męską dziką drużynę piłkarską pn. Rega Arena Team na podstawie wewnętrznego Zarządzenia Dyrektora Ośrodka. Drużyna będzie reprezentować obiekt Rega Areny oraz cały ośrodek w regionie podczas różnego rodzaju rozgrywek piłkarskich z udziałem tzw. „dzikich drużyn”. Obecnie drużyna składa się z 19 członków, gdzie najmłodszy z nich jest urodzony w 2008 roku, a najstarszy urodzony jest w 2002 roku. Członkom drużyny przysługują specjalne stroje do reprezentacji.

Według zasad członkostwa w dzikiej drużynie Rega Arena Team, poza zobowiązaniami piłkarzy, aby brać czynny udział w rozgrywkach meczowych lub turniejach, jej członkowie mają także przywileje – mogą nieodpłatnie korzystać z usług sportowo-rekreacyjnych na terenie obiektu Rega Areny, mają dostęp do własnej szatni na wyłączność oraz mogą korzystać nieodpłatnie z różnego rodzaju wydarzeń sportowo-kulturalnych organizowanych przez MGOKiS w Płotach.

Rega Arena Team ma już na swoim koncie zwycięstwo podczas turnieju dzikich drużyn podczas Dnia Węgorza w Węgorzynie z 19 lipca 2019 r., drużyna także niedawno zdobyła Puchar Sołtysa Sołectwa Lisowo, gdzie rywalem był nieformalny zespół z Gryf Areny.

Poniżej znajduje się lista członków Rega Arena Team:
BAKALARSKI Ernest
BARAN Hubert
BIEŃKO Kacper
BOJAR Sergiusz
BODZAK Tymoteusz
FASUŁA Wojciech
GUŁAJEWSKI Jakub
JANKOWSKI Fabian
MAZUR Eryk
MICHAŁOWSKI Jakub
PTASZNIK Mateusz
RATAJCZYK Daniel
SIOŁA Michał
SKOWYRA Piotr
SOBCZAK Jakub
ULBRICH Daniel
WRÓBEL Dawid
ZAWADZKI Kamil
ZIÓŁKOWSKI Jakub

tekst i foto: Emil Kempisty MGOKiS w Płotach

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia