W niedzielę piknik na Zdrojach [ZAPROSZENIE]

Ognisko z kiełbaskami, pokaz pierwszej pomocy, malowanie twarzy – to atrakcje przygotowanych przez organizatorów na niedzielny piknik w gryfickich Zdrojach.

Mieszkańcy ulicy Zdrojowej i Rada Osiedla nr 2 w Gryficach po raz kolejny zapraszają wszystkich gryficzan na wspólny piknik.
Impreza odbędzie się już w tę niedzielę 22 września na polanie przy szlaku rowerowym na Zdrojach. Podczas pikniku nie zabraknie ogniska z pieczonymi kiełbaskami, pokazu pierwszej pomocy i malowania twarzy dla najmłodszych.

Podobnie jak podczas pierwszego pikniku, głównym tematem spotkania będzie remont ulicy Zdrojowej i Osady Zdrój. - Dążymy również, aby powstał tu piękny szlak pieszo- rowerowy. Razem możemy więcej, a nawet wszystko, dlatego prosimy o liczne przybycie. „Zdroje” to piękna, ale bardzo zaniedbana okolica. Postarajmy się o nowe życie dla tego miejsca. Zadbajmy o nasze bezpieczeństwo. Tym bardziej, że poczyniono już poważne kroki w kierunku poprawy stanu ww. ulicy. Mamy pełne poparcie Nadleśnictwa Gryfice oraz możemy liczyć na Starostwo Powiatowe, które już wystąpiło do Gminy Gryfice o podjęcie współpracy w naszej sprawie. Pokażmy, że nam zależy – zachęcają do udziału w pikniku organizatorzy.

Piknik potrwa w godz. 13.00 – 16.00.
Patronat nad wydarzeniem objęło Nadleśnictwo Gryfice. Inicjatorami akcji są Anna Maślankiewicz i Grzegorz Szczudło.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia