Uwaga! Główna droga do szpitala zamknięta

Główna droga prowadząca do szpitala w Gryficach zamknięta. To w związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi na terenie placówki. Wnajbliższych dniach obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu. 
 

Remont drogi dojazdowej do gryfickiego szpitala wkroczył w fazę końcową. Obecnie prowadzone są prace związane z usunięciem starej i ułożeniem nowej nawierzchni na głównej drodze prowadzącej do placówki.

To, jak informuje na swojej stronie internetowej gryficki szpital MEDICAM może spowodować spore utrudnienia dla kierowców. „Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu: główna droga dojazdowa do szpitala została całkowicie zamknięta, wjazd odbywa się tymczasowo dwiema drogami alternatywnymi: pierwszą bezpośrednio z ulicy Niechorskiej przy budynku kotłowni oraz drugą przy osiedlu i dalej przy budynku administracji. SPZZOZ w Gryficach wyznaczył na ten okres tymczasowy parking za lądowiskiem dla helikopterów”.

W związku z pracami zalecane zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na znaki. Prace powinny zakończyć się w okresie tygodnia.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia