Uczeń z "Miłosza" zajął pierwsze miejsce w Zachodniopomorskim Konkursie Wiedzy o Podatkach

Uczeń Technikum Ekonomicznego z gryfickiego „Miłosza” zajął pierwsze miejsce w finale wojewódzkim Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. To już IX edycja konkursu.

14 marca 2019 roku w Izbie Krajowej Administracji Skarbowej w Szczecinie odbył się finał IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, organizowanego przez Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Do finału zakwalifikowały się 42 osoby.
Finał wojewódzki Konkursu składał się z części pisemnej, w której wzięło udział 40 osób oraz ustnej, do której zakwalifikowało się 25 osób.

Tegorocznym zwycięzcą Konkursu został Dariusz Pyzia, uczeń klasy IV Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach. Dariusza do Konkursu przygotowywała Krystyna Gródecka.

Wszyscy laureaci Konkursu (8 osób) zostali zakwalifikowani do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach, który odbędzie się 12 kwietnia br. w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia