Tydzień z Mikołajem w Mix RTV AGD - zrób zakupy i wygraj prezent!

To już tradycja, że przed świętami Bożego Narodzenia właściciele sklepu Mix RTV AGD przygotowują dla swoich klientów specjalne promocje. W ramach „Tygodnia z Mikołajem” każdy, kto zakupi towar, otrzyma dodatkowo prezent, a wśród kupujących rozlosowane zostaną nagrody.

Już po raz 20. właściciele gryfickiego sklepu Mix RTV AGD z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotowali dla swoich klientów wyjątkowe promocje i super prezenty.

W ramach „Tygodnia z Mikołajem” od poniedziałku 2 grudnia do soboty 7 grudnia w mega cenie można będzie zakupić: 
Pralkę Amica – 777 zł,
Wyciskarkę obrotową Gotie - 299 zł, 
Odkurzacz Concept – 159 zł.

- Oprócz promocyjnych cen, każdy klient, który w tym czasie zakupi w naszym sklepie towar, otrzyma dodatkowo prezent. W sobotę wśród kupujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody, oczywiście w postaci sprzętu RTV, AGD – informują właściciele sklepu Mix RTV AGD w Gryficach, którzy już po raz kolejny zapraszają na festyn do swojego sklepu.

Właściciele sklepu oferują swoim klientom także korzystny system ratalny i gratisowy transport zakupionego towaru pod wskazany adres. Ponadto: liczne promocje, 20 rat po 0%, degustacja soków owocowych. W piątek i sobotę zagra dla wszystkich i poprowadzi imprezę zespół Kelleris. 

W tym roku do wygrania:
- PRALKA AMICA, 
- MULTICOOKER RADMOND,
- ODKURZACZ AMICA,
- ŻELAZKO BOSCH,
- URZĄDZENIE DO HOT-DOGÓW, 
- CZAJNIK TEFAL,
- URZĄDZENIE DO POPCORNU,
- FREZARKA DO PIĘT GOTIE,
- GOLARKA DO UBRAŃ GOTIE,
- ZESTAW NOŻY KUCHENNYCH.

Losowanie prezentów w ramach „Tydnia z Mikołajem” odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godz. 14.30. 

Pamiętajcie, sklep Mix RTV AGD mieści się przy ulicy Wałowej 3 i czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, sobota godz. 10.00 - 14.00.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia