Tu otrzymasz pomoc lekarską w czasie świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego narodzenia to przede wszystkim czas radosnego świętowania w gronie najbliższych. Niestety, także i w tych wyjątkowych dniach może się zdarzyć, że będziemy potrzebować opieki medycznej. Podpowiadamy, gdzie udać się po pomoc.

Przed nami święta Bożego Narodzenia. I choć w tym czasie nikt nie planuje chorować, to prawda jest taka, że trudno jest przewidzieć problemy zdrowotne czy wypadki losowe. Gdzie w takim razie możemy się udać, w przypadku nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia?

W powiecie gryfickim jedyną placówką, która udziela pomocy w dni świąteczne, w nocy i weekendy jest Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej przy ulicy Niechorskiej 27. To tutaj powinni zgłaszać się mieszkańcy zarówno Gryfic, Płotów, Trzebiatowa, Brojc, Rewala i Karnic.

W ramach nocnej i świątecznej pomocy dyżurujący w przychodni lekarz udzieli porad w warunkach ambulatoryjnych, telefonicznie, a w przypadkach medycznie uzasadnionych w domu pacjenta – numer tel. 91 384 47 14, 91-384-20-61 wew. 423

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia